







Men's Macmillan Down Jacket Grey Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 345603 |
$266.55
Original: $761.56
-65%Men's Macmillan Down Jacket Grey Size XL—
$761.56
$266.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 345603 |























