







Men's Macmillan Down Jacket Khaki Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 343435 |
$216.57
Original: $618.77
-65%Men's Macmillan Down Jacket Khaki Size M—
$618.77
$216.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 343435 |























