








Men's Macmillan Down Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 346035 |
$754.76
Men's Macmillan Down Jacket Navy Size L—
$754.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 346035 |























