










Men's Macmillan Down Jacket White Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Marks under the arms, cuffs and around the hood. Would benefit from a dry clean. |
| SKU | 343199 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Men's Macmillan Down Jacket White Size L—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Marks under the arms, cuffs and around the hood. Would benefit from a dry clean. |
| SKU | 343199 |























