








Men's Macmillan Down Jacket White Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 348156 |
$550.77
Men's Macmillan Down Jacket White Size XS—
$550.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 348156 |























