







Men's Macmillan Parka Down Jacket Grey Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 343327 |
$618.77
Men's Macmillan Parka Down Jacket Grey Size M—
$618.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 343327 |























