








Men's Macmillan Parka Down Jacket Grey Size XXL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Small hole to the interior. |
| SKU | 344082 |
$176.11
Original: $503.18
-65%Men's Macmillan Parka Down Jacket Grey Size XXL—
$503.18
$176.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| Comments | Small hole to the interior. |
| SKU | 344082 |























