









Men's Macmillan Parka Down Jacket Khaki Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343609 |
$247.51
Original: $707.17
-65%Men's Macmillan Parka Down Jacket Khaki Size S—
$707.17
$247.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343609 |























