







Men's Macmillan Parka Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 342434 |
$938.35
Men's Macmillan Parka Down Jacket Navy Size M—
$938.35
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 342434 |























