








Men's Maglia Baby 6-9 Months Polo Shirt Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 28cm |
| Should To Shoulder | 20cm |
| Pit To Pit | 26cm |
| Comments | Baby 6-9 Months |
| SKU | 342422 |
$40.80
Men's Maglia Baby 6-9 Months Polo Shirt Navy Size XXS—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 28cm |
| Should To Shoulder | 20cm |
| Pit To Pit | 26cm |
| Comments | Baby 6-9 Months |
| SKU | 342422 |























