





Men's Maglia Boys 6Years T-Shirt Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 42cm |
| Should To Shoulder | 28cm |
| Pit To Pit | 29cm |
| SKU | 356741 |
$40.80
Men's Maglia Boys 6Years T-Shirt Navy Size XXS—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 42cm |
| Should To Shoulder | 28cm |
| Pit To Pit | 29cm |
| SKU | 356741 |























