









Men's Maglia Cardigan Black Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small hole on the back, as pictured. |
| SKU | 347455 |
$101.99
Men's Maglia Cardigan Black Size L—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small hole on the back, as pictured. |
| SKU | 347455 |























