






Men's Maglia Cardigan Grey Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 331711 |
$190.39
Men's Maglia Cardigan Grey Size L—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 331711 |























