








Men's Maglia Cardigan Jacket Navy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 357841 |
$164.21
Original: $469.18
-65%Men's Maglia Cardigan Jacket Navy Size M—
$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 357841 |























