






Men's Maglia Cardigan Jacket Navy Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 360421 |
$190.39
Men's Maglia Cardigan Jacket Navy Size XXL—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 360421 |























