









Men's Maglia Cardigan Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 347453 |
$30.94
Original: $88.40
-65%Men's Maglia Cardigan Navy Size L—
$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 347453 |























