









Men's Maglia Cardigan Navy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 41.5cm |
| Pit To Pit | 48.5cm |
| Comments | Item is faded and has a small hole on the cuff. Please see images. |
| SKU | 349512 |
$81.60
Men's Maglia Cardigan Navy Size M—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 41.5cm |
| Pit To Pit | 48.5cm |
| Comments | Item is faded and has a small hole on the cuff. Please see images. |
| SKU | 349512 |























