







Men's Maglia Cardigan Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 347940 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Maglia Cardigan Navy Size S—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 347940 |























