








Men's Maglia Hoodie Grey Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Slight marks and hole to the sleeve- as pictured. |
| SKU | 343407 |
$26.18
Original: $74.80
-65%Men's Maglia Hoodie Grey Size M—
$74.80
$26.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Slight marks and hole to the sleeve- as pictured. |
| SKU | 343407 |























