









Men's Maglia Jacket Blue Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | There is a tear to the front of the item- as pictured. |
| SKU | 345086 |
$156.39
Men's Maglia Jacket Blue Size L—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | There is a tear to the front of the item- as pictured. |
| SKU | 345086 |























