








Men's Maglia Jacket Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Small hole on the left sleeve. |
| SKU | 361754 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Maglia Jacket Navy Size L—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Small hole on the left sleeve. |
| SKU | 361754 |























