











Men's Maglia Jacket Navy Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365866 |
$164.21
Original: $469.18
-65%Men's Maglia Jacket Navy Size XL—
$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365866 |























