







Men's Maglia Manica Corta Polo Shirt Burgundy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 340656 |
$88.40
Men's Maglia Manica Corta Polo Shirt Burgundy Size L—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 340656 |























