
















Men's Maglia + Pantalone Boys Age 12 Full Tracksuit Grey Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 54cm |
| Waist | 30cm |
| Inner Leg | 68cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Small mark on the front of the hoodie as pictured. This is Boys Age 12 |
| SKU | 343205 |
$108.79
Men's Maglia + Pantalone Boys Age 12 Full Tracksuit Grey Size XXS—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 54cm |
| Waist | 30cm |
| Inner Leg | 68cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Small mark on the front of the hoodie as pictured. This is Boys Age 12 |
| SKU | 343205 |























