








Men's Maglia Polo Manica Corta Polo Shirt Blue Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 341542 |
$101.99
Men's Maglia Polo Manica Corta Polo Shirt Blue Size M—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 341542 |























