






Men's Maglia Polo Shirt Beige Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 346905 |
$28.56
Original: $81.60
-65%Men's Maglia Polo Shirt Beige Size S—
$81.60
$28.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 346905 |























