







Men's Maglia Polo Shirt Black Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| SKU | 347878 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Maglia Polo Shirt Black Size L—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| SKU | 347878 |























