







Men's Maglia Polo Shirt Black Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light fading. |
| SKU | 356004 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Maglia Polo Shirt Black Size L—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light fading. |
| SKU | 356004 |























