







Men's Maglia Polo Shirt Black Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 356743 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Maglia Polo Shirt Black Size M—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 356743 |























