







Men's Maglia Polo Shirt Black Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 362894 |
$19.04
Original: $54.40
-65%Men's Maglia Polo Shirt Black Size M—
$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 362894 |























