







Men's Maglia Polo Shirt Black Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 365671 |
$88.40
Men's Maglia Polo Shirt Black Size M—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| Comments | Neck tag is missing. |
| SKU | 365671 |























