







Men's Maglia Polo Shirt Black Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 363893 |
$108.79
Men's Maglia Polo Shirt Black Size XL—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 363893 |























