








Men's Maglia Polo Shirt Blue Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 353193 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Maglia Polo Shirt Blue Size S—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 353193 |























