






Men's Maglia Polo Shirt Blue Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360315 |
$68.00
Men's Maglia Polo Shirt Blue Size S—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360315 |























