







Men's Maglia Polo Shirt Burgundy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360662 |
$40.80
Men's Maglia Polo Shirt Burgundy Size L—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360662 |























