









Men's Maglia Polo Shirt Burgundy Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny hole on the back. |
| SKU | 361190 |
$19.04
Original: $54.40
-65%Men's Maglia Polo Shirt Burgundy Size XL—
$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Burgundy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny hole on the back. |
| SKU | 361190 |























