








Men's Maglia Polo Shirt Grey Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 352251 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Maglia Polo Shirt Grey Size L—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 352251 |























