







Men's Maglia Polo Shirt Grey Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 36.5cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Item is a size Small, however it has slightly shrunk. See measurements, will fit an XS |
| SKU | 351352 |
$54.40
Men's Maglia Polo Shirt Grey Size XS—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 36.5cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Item is a size Small, however it has slightly shrunk. See measurements, will fit an XS |
| SKU | 351352 |























