








Men's Maglia Polo Shirt Khaki Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 348328 |
$68.00
Men's Maglia Polo Shirt Khaki Size L—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 348328 |























