










Men's Maglia Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365899 |
$49.98
Original: $142.79
-65%Men's Maglia Polo Shirt Navy Size L—
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365899 |























