








Men's Maglia Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 350357 |
$95.20
Men's Maglia Polo Shirt Navy Size M—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 350357 |























