







Men's Maglia Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 352876 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Maglia Polo Shirt Navy Size M—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 352876 |























