








Men's Maglia Polo Shirt Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light fading. |
| SKU | 356003 |
$61.20
Men's Maglia Polo Shirt Navy Size S—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light fading. |
| SKU | 356003 |























