







Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 352869 |
$88.40
Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XL—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 352869 |























