








Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 360483 |
$61.20
Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XS—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 360483 |























