









Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 355285 |
$74.80
Men's Maglia Polo Shirt Navy Size XXL—
$74.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 355285 |























