










Men's Maglia Polo Shirt White Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Item is in good condition, small stains on left side as pictured. |
| SKU | 347794 |
$68.00
Men's Maglia Polo Shirt White Size L—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Item is in good condition, small stains on left side as pictured. |
| SKU | 347794 |























