









Men's Maglia Sweatshirt Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 368374 |
$85.68
Original: $244.79
-65%Men's Maglia Sweatshirt Navy Size L—
$244.79
$85.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 368374 |























