









Men's Maglia T-Shirt Blue Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Light marks under the arms. |
| SKU | 360416 |
$40.80
Men's Maglia T-Shirt Blue Size M—
$40.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Light marks under the arms. |
| SKU | 360416 |























