







Men's Maglia T-Shirt Green Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light signs of fading. |
| SKU | 342232 |
$61.20
Men's Maglia T-Shirt Green Size M—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light signs of fading. |
| SKU | 342232 |























